Extrémne odviazaná, nekonvenčná, nemá problém s nahotou ani ochlpením a všade, kde sa ukáže, spôsobí rozruch. Reč je o škandalóznej Alex Wortex, ktorá vyvoláva rozporuplné reakcie. Napriek všetkému, aj ona je len obyčajná žena a chce mať vedľa seba niekoho, kto ju má naozaj rád. 

Jedni ju považujú za príjemné osvieženie našej nudnej scény, iní (a tých je nepomerne viac) sú viac než pobúrení. Alex sa prezentuje najmä na Instagrame a YouTube, najnovšie sa blogerka chváli mužom, ktorý si získal jej srdce.

Viac ako 40 tisíc fanúšikov na sociálnych sieťach si všimlo, že dievčina v poslednom čase doslova žiari a aj keď sa pred časom vyjadrila, že nepotrebuje udržiavať pohlavný styk a bez chlapa v pohode vydrží, dnes je všetko inak.

Alex tvorí pár s fešným a známym parkouristom Mišom Marčekom. Pred fanúšikmi sa odmietajú skrývať, Wortex to dokonca potvrdila aj pre portál markiza.sk. Práve Michal jej vyhovuje v názoroch aj postojoch ohľadne stravy a životného štýlu, držíme prsty, snáď im to dlho vydrží 🙂

Čo na neho hovoríte?

Foto: Instagram/ alexwortex69, michalmarcek | Zdroj: markiza.sk