To, že je žena pekná, neznamená, že má obe ruky ľavé a robotu radšej obchádza. Niekedy to ale sama poriadne nedomyslí a je z toho menší trapas. Rovnako ako Anrea Verešová, ktorá sa chcela zahrať na vzornú žienku domácu a gazdinku, ktorá sa dokáže obracať v kuchyni, no namiesto toho je na smiech celému Slovensku a Česku!

 

Leto sa neodmysliteľne spája so zaváraním kompótov, uhoriek či vyrábaním džemov od výmyslu sveta. Kým ostatné gazdinky majú špajze už plné a záhradu upratujú od poslednej úrody, modelka Andrea Verešová trochu zaspala dobu a do zavárania uhoriek sa pustila len teraz, s čím sa, samozrejme, nezabudla pochváliť na Instagrame.

To ale radšej robiť nemala, lebo ľudia sa do nej ihneď v komentároch pustili. Na fotke zapózovala so štyrmi pohármi, čo ihneď udrelo do očí viacerým. “Nie je toho nejak málo? Len 4 pre Instagram. Keď zavaríš 20 kg daj foto a nie 4 poháre. To zvládne aj opica,” znejú negatívne komentáre.

Prečítajte si tiež:

Škandál v českej škôlke: Rodičia detí chcú vyštvať mladú učiteľku z TOHTO dôvodu!

 

Iní sa k nim ochotne pridali s komentármi typu, že uhorková sezóna už dávno skončila alebo že bežné gazdinky sa pred zaváraním nenalíčia a neoblečú ako modelky z katalógov. Na druhej strane sa ale zapojili aj fanúšikovia, ktorí pochválili jej výzor a to, čo pre svoju rodinu robí.

Do diskusie sa napokon zapojila aj sama Andrea, ktorá chcela celú situáciu zachrániť: “Nebojte, máme ich plnú špajzu✌️😃. Ale so všetkým sa nefotím, aby som nemusela počúvať ako sa predvádzam a preháňam…😆🤔A rozdávať takým, čo v živote nič neurobia, iba mudrujú a kritizujú …”

Zdroj/Foto: Instagram