Súťaž Najväčší víťaz doslova zmena životy viacerých ľudí. Tí niekoľko týždňov na sebe poctivo makali, aby sa mohli konečne pochváliť výrazným úbytkom hmotnosti a celkovou zmenou svojho životného štýlu. Dychberúcou premenou prešla aj Andrea Vargová, ktorá vo finále bojovala s Dušanom a Julom!

 

Keď prišla do súťaže, bola utiahnutou ženou s nízkym sebavedomím, ktorá si chcela nájsť partnera svojich snov. Na začiatku vážila 102,5 kg, no vo finále sa mohla pochváliť veľmi peknou postavou, pričom jej váha bola približne 63 kg. Andrea tak získala stratené sebavedomie, neustále sa usmieva a obľúbila si aj pózovanie pred objektívom. Ako priznala na svojom Instagrame, robenie “selfíčok” ju veľmi baví. Pridáva jednu fotku za druhou, no naozaj vidieť, že sa nemá za čo hanbiť, práve naopak.

Z Andrejky sa stala veľmi príťažlivá žena, ktorá si na seba môže obliecť naozaj čokoľvek a bude v tom vyzerať veľmi dobre. Najnovšie pridala fotku v kožených šatách, ktoré by si len máloktorá žena odvážila obliecť. “Nikdy som neverila, že niekedy si dám na seba takéto koženkové šaty, ale zázraky sa dejú a ja sa cítim skvelo,” napísala na Instagrame. Čo si myslíte vy? Pristane jej to?

Z Andrey je dnes úplne iná žena

Andrea v kožených šatách

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.