Obľúbený moderátor Andrej Bičan patrí k tej skupine šťastlivcov, ktorých koronavírus do dnešného dňa obchádza, no aj napriek tomu čaká, kedy sa bude môcť zaočkovať! „Chvalabohu som ho zatiaľ nemal, my máme v práci veľmi prísne opatrenia, testujú nás každý deň. Ale ja už čakám na vakcínu ako na spasenie, to zaočkovanie je pre aktívnych umelcov nevyhnutné,“ vraví moderátor.

Andrej sa netají tým, že by sa dal kľudne zaočkovať aj neschválenou vakcínou Sputnik V, dokonca ju obhajuje a „neveriacim Tomášom“ odkazuje len jedno! „Som dieťa, ktoré bolo očkované od roku 1975, a predpokladám, že ma neočkovali látkami Pfizer či AstraZeneca. Myslím si, že to bola dobrá ruská metodika. Ak dnes niekto spochybňuje tieto očkovacie látky, tak ho poprosím, aby sa išiel preočkovať proti záškrtu a iným chorobám, proti ktorým nás očkovali kedysi. Nemyslím si, že vakcína z Ruska je horšia ako tie zo západných krajín, a to nie som žiadny rusofil,“ povedal na rovinu moderátor.

Tu ostré slová z Bičanovej strany nekončia! Podľa jeho slov tak trochu Slovákom už z toľkej demokracie „preskočilo“ a na záver si podal aj našich politikov. „Od momentu, keď u nás začali zomierať ľudia, to mal riešiť jeden človek. A nie demokracia. Koronakrízu nevyriešime v diskusii, musí nastúpiť generál, ktorý povie čo a ako. V momente, keď sa budú štyri politické strany dohadovať, ako to je správne, sa nikam neposunieme a budú nám tu iba zomierať ľudia. Direktíva by to vyriešila,“ dodal.

Zdroj: plus7dni.sk | Foto: Instagram/AndrejBican, Pixabay