Videli ste už niekedy krajšiu tváričku? Pochybujeme! Loren je totiž pravdepodobne najkrajším dievčaťom na svete! Avšak okrem toho, že je priam neodolateľne krásna, má našliapnuté na veľmi sľubnú kariéru!

 

Pri pohľade na mladučkú Loren Gray vám napadne jediné: „WOW!“ Vďaka svojej dokonale súmernej tvári, veľkým modrým očiam, plným perám, hustým blond vlasom s skvelej postave naozaj pôsobí ako živá bábika.

Za jej krásu ju obdivujú milióny ľudí po celom svete – ženy chcú byť ňou a muži by ju chceli len pre seba. Pozor! Mali by si nechať zájsť chuť… Táto princeznička má totiž iba 16 rokov! V Pennsylvánii, odkiaľ Loren pochádza, síce už z právneho hľadiska nie je „pod zákonom“, no v mnohých štátoch USA by vás za pletky s ňou poslali do chládku.

Nemyslite si však, že celý ten boom okolo Loren je len kvôli jej vzhľadu! Už niekoľko rokov sa úspešne venuje spevu a aktuálne dokonca pracuje na svojom prvom albume. Prielom v jej kariére nastal najmä vďaka portálu musical.ly, ktorý majú v obľube predovšetkým deti a teenageri. Bonusové prekvapenie? Miluje tvrdý rap a predovšekým Eminema! To by ste do nej nepovedali, čo? 😉

Loren Gray

Zdroj/Foto: Instagram