Pre niekoho múza a najlepšia herečka, pre iného… Presný opak. Herečka Zdena Studenková (66) je známa tým, že naoko vôbec nestarne a napriek veku, v ktorom už väčšina ľudí odchádza do dôchodku, ona stále energicky pracuje a vyzerá výborne. Nie každý však zdieľa tento názor. Svedčia o tom škodoradostné komentáre ľudí, ktorí si pozreli ukážku na nový seriál TV Markíza.

Najhorší týždeň môjho života – tak sa volá televízna novinka, ktorú ste mohli vychutnať na obrazovkách TV Markíza. Okrem iných hviezd ako Kristína Svarinská či Roman Poláčik v ňom v úlohe Dagmar Zámockej uvidíme aj nestarnúcu Zdenku Studenkovú.

Videoukážka, v ktorej herečka láka ľudí na nový seriál, sa však niektorým divákom Markízy vôbec nepozdávala. Okrem faktu, že pani Studenková mala po celý čas ruky vo vreckách, komentujúci poriadne skritizovali aj jej vzhľad.

„Ako nič v zlom, ale s tými perami vyzerá, ako keby vyšla z Farmy.“ „Prečo nestarne s gráciou? Pokorou? Veď ten nos má ako Falco z nekonečného príbehu, krk má starý a ústa – tvári sa, že keď si ich napichala, má 20 rokov…,“ nešetrili herečku ľudia v komentároch. Mnohí sa zhodli v názore, že najmä jej posledné zákroky „narobili viac škody ako osohu“.

Pani Zdena si však už tradične z podobných komentárov ťažkú hlavu nerobí a vždy sa riadi len svojím vlastným úsudkom. Koniec koncov, presne tento prístup ju dostal tam, kde dnes je. A to jej už žiaden krutý kritik nevezme.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Facebook/Televízia Markíza | Foto: Facebook/Televízia Markíza, Instagram/myslienky_politikov, slovenske_herecky, tvmarkizaofficial