Posledné dni sa internetom šíri samovražedná hra zvaná „modrá veľryba“ . Ako sme vás už stihli informovať v predošlom článku, táto šialená hra spočíva v tom, že hráč počas 50 dní plní rôzne samopoškodzovacie alebo psychicky náročné úlohy, ktoré mu zadáva takzvaný kurátor!

V posledný deň, je človek natoľko psychicky zdeptaný, že spácha samovraždu, ako poslednú úlohy hry. V prípade, že chce hru ukončiť tvorcovia sa začnú vyhrážať jemu, ako aj jeho blízkej rodine. Teraz vám prinášame nové fakty ktoré doteraz neboli ešte nikde publikované. Údajne ich poskytla skupina ANONYMOUS CZ/SK.

PRIKAZY MODREJ VEĽRYBY NÁJDEŠ TU!

ČO PREZRADIL ANONYMOUS?!

Modrá veľryba nie je len „obyčajnou“ hrou, skrývajú sa za ňou omnoho horšie veci akoby vás mohli napadnúť. Za touto hrou stoja skúsení hackeri, ktorí sa orientujú v dark webe a vedia dokonale zmanipulovať svoje obete. Ak sa s vami spoja cez správu takmer okamžite o vás dokážu zistiť všetky informácie bez vášho vedomia. Históriu sťahovania, vašu IP adresu ako aj adresu kde je IP registrovaná alebo polohu.

PRIKAZY MODREJ VEĽRYBY NÁJDEŠ TU!

S osobnými údajmi ľudí sa následne dobre obchoduje. Zneužívajú sa na rôzne podvody a obchody. Môžu sa použiť napríklad na vyrobenie pasu pre nelegálneho imigranta či teroristu. To sa deje počas 50 dní kedy hra plynie a údaje hráča sú v podstate na predaj.

Ak sa chcete dozvedieť viac pozrite si nasledujúce video. Zdieľajte ho a šírte medzi kamarátmi na facebooku alebo spolužiakmi v škole.

https://www.youtube.com/watch?v=9eWjl6PkmqE

PRIKAZY MODREJ VEĽRYBY NÁJDEŠ TU!

Zdroj/Foto: youtube, zlý zajo