Izolované prostredie Farmy, ktoré je pod drobnohľadom kamier 24/7, neposkytuje účastníkom ani minútku na súkromie. Kto teda nechce súložiť priamo pred kamerami alebo sa znížiť k tomu, aby si prežil radovánky na latríne, môže o intímnych chvíľach akurát tak snívať. Striptér Henrik sa preto o s*xe aspoň rozhovoril pre svojou kamarátkou Monikou. Čo jej tým chcel naznačiť?

Spočiatku sa nenávideli a neustále si skákali do vlasov, teraz sú však nerozdeliteľnou dvojicou. Henrik a Monika trávia spolu na Farme takmer všetok čas, navzájom si kryjú chrbát a otvorene o sebe hovoria ako o dobrých kamarátoch. Súťaživý Aquaman sa dokonca vyjadril, že by pokojne šiel do duelu len preto, aby od neho uchránil svoju parťáčku, na čo ho ona nadšene a vďačne objala.

Čo však toto “kamarátstvo” znamená pre dlhovlasého striptéra? “Čo sa týka kamarátok, s nimi je to ozajstné, až keď ich dám dole,” vyjadril sa bez ostychu Henrik pri rozhovore s Monikou. “Dáš ju dole. Ale iba raz! Iba raz, lebo tam už potom skočí iskra. A budete čisto kamaráti. Pravé kamarátstvo musí byť potvrdené takýmto aktom mieru.” 

Monika, ktorá vycítila, kam debata smeruje, vyhlásila, že by si radšej odsekla… Čokoľvek, než by mala spať s Henrikom. “Podľa mňa už sme kamaráti a nedal si ma dole. Ani nikdy nedáš,” vyhlásila rezolútne, no tým náklady ešte len začali.

“Fuj! S tebou nejaká žena normálne že trávi čas? Že naozaj?! Aj s tebou spí?! To musí byť minimálne bez čuchu, hmatu, sluchu, ničoho! Len taká nejaká bez duše,” nedala sa majiteľka obchodu s módou. Henrik, ktorý vyhlásil, že on už je “emocionálne vyspelý”, sa však na jej slovách len zabával. Zrejme na rozdiel od Moniky vie, že slovko “nikdy” sa nemá nikdy hovoriť! A na Farme to platí dvojnásobne.

Viac si môžete pozrieť v 34. epizóde Farmy X-tra (od 7:00) >>> TU <<<!

Zdroj/Foto: TV Markíza