Češku Danu ste mohli na televíznych obrozovkách zaregistrovať už skôr a síce v nie veľmi vydarenej relácií Take Me Out. Zdá sa však, že táto slečinka sa žiari televíznych reflektorov nevie nabažiť a tak sme si tentokrát jej hviezdne vystúpenie mohli užiť znovu!

 

Dana je v súčastnosti účastníčkou ďalšej JOJ-kárskej šou, Moja mama varí lepšie ako tvoja. Ani teraz neostala svojmu menu nič dlžná a opäť nešetrila kritikou na všetko čo bolo okolo nej a pokúsila sa znemožniť Slovákov. Pri umývaní zeleniny spustila:

„Ty vole, to je špinavý tady, slovenský!“ Na nemiestnu poznámku však ihneď zakontroval Junior a namyslenú Češku kráľovsky odfajčil jedninou vetou: „Vieš čo? Všetky suroviny máme z Čiech, len ich prelepujú,“

Zdroj/Foto: Tv JOJ, Instagram, facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!