Avril vyzerá odlišne

Áno, v poslednej dobe sa o tejto informácii môžete dočítať i dopočuť čoraz viac a  dokonca sa objavuje aj čoraz viac “dôkazov”, ktoré majú informáciu potvrdzovať. Skutočná Avril Lavigne mala údajne zomrieť už v roku 2003!

 

Speváčka prerazila začiatkom milénia svojimi pop – punkovými skladbami, ktoré upútali nejedného tínedžera. Zrejme si na jej prvé piesne a imidž dobre pamätáte, no pre istotu a lepšiu predstavu vám prikladáme fotografiu z tej doby.

Košpirátori sa na celú záležitosť dívaju takto: Avril od roku 2003 dramaticky mení svoj zaužívaný štýl, ktorý ju preslávil. Lepšie povedané z rebelky sa stáva princezná. Poukazujú predovšetkým na fakt, že od tohoto času nadobro zabudla na pop punkovú rebéliu, čo sa odrazilo na zmene imidžu, ale aj textov, hudby a celkového štýlu.

Roku 2003 bola Avril veľmi mladá a údajne mala prežívať rodinnú krízu, navyše sa nevedela zmieriť so strátou súkromia. Mnohí sú preto presvečení, že práve v tomto roku spáchala samovraždu! Jej agenti si však nechceli nechať újsť možnosť rýchlych, brutálne narastajúcich ziskov a preto okamžite našli náhradu, ktorá sa mala v určitých črtách podobať na pôvodnú Avril Lavigne. Konšpiračné teórie tvrdia, že na Avriliných fotografiách či videách, ktoré vznikli po roku 2003 nájdete množstvo rozdielov. Výrazne sa mení jej chôdza, prejav, ale aj črty tváre. Navyše “novú Avril” ľahko prehovorili, aby zabudla na Punk a tak sa z drsnej pankáčky rázom stala popová hviezda bez náznaku rebélie.

Fake Avril

Hoci sa táto konšpirácia javí, ako poriadne pritiahnutá za vlasy u širokej verejnosti nachádza čoraz väčšiu podporu. Čo si o tom všetkom myslíte vy?

Avril Lavigne kedysi:

Avril Lavigne dnes:

Zdroj/Foto: youtube