Plastické operácie sú fenoménom dnešnej doby a je zopár jedincov, ktorí tomuto “zázraku medicíny” podľahli viac, než by bolo nutné. Jedným z takýchto prípadov je aj mladučká Berry, ktorá sa rozhodla vyzerať ako herečka z filmov pre dospelých!

22-ročná Berry Ng pochádza z Honkongu a nápad nechať sa plastickými operáciami prerobiť tak, aby vyzerala ako herečky z péčkových filmov, nevznikol v jej hlave. Berry len chcela urobiť radosť svojmu vtedajšiemu priateľovi, ktorý jej neustále hovoril, že herečky v hanbatých filmoch vyzerajú lešpie ako ona.

Vďaka “skvelému” frajerovi napokon Berry podstúpila až 30 plastických operácií a dnes má upravené prsia, nos, pery, líca, čelo a tiež oči. Spomínaného priateľa už nemá a až neskôr po rozchode si uvedomila, že vlastne ani jednu z týchto operácií ona sama nechcela.

Berry Ng pred plastikami

Berry Ng v súčasnosti

Zdroj/Foto: Instagram, youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D