Žena nemusí mať modelkovské miery 90-60-90 na to, aby sa cítila vo svojom tele šťastná a mala právo na lásku ako ktokoľvek iný. Niektorí ľudia sú však aj v súčasnosti veľmi závistliví a nikomu inému nedoprajú nič pekné!

 

29-ročná Jenna Kutcher sa venuje fotografovaniu a na svojom Instagrame pravidelne pridáva fotky seba či spoločné so svojím manželom. Práve jedna z týchto fotiek spôsobila, že sa do nej začali ľudia v komentároch navážať. A to len preto, že Jenna nemá dokonalé miery a jej manželom je vyšportovaný fešák, čo mnohí nevedia prekusnúť. Nevedia pochopiť, ako niekto s jej postavou dokáže zbaliť takého dokonalého chlapa.

Rozhodla sa preto všetkým neprajníkom poslať jasný odkaz. “Časť môjho nízkeho sebavedomia vychádzala aj z toho, že som si za manžela vzala tak vypracovaného fešáka. Prečo by som ja, bacuľka, mala mať práve jeho? Občas premýšľam nad tým, či si ho zaslúžim aj napriek tomu, že nie som štíhla. Tento muž však za posledných desať rokov miloval každú moju krivku, každú moju jamku, kilá navyše či iné nedokonalosti a neustále mi pripomínal, že som nádherná, aj keď som na to mala iný názor. Takže aj keď sú moje stehná a ramená veľké, mám celulitídu, vybrala som si muža, ktorý s tým dokáže žiť a ja ho za to milujem ešte viac.”

Ľudia by si mali uvedomiť, že vonkajšia krása nie je všetko a niekedy je dôležité to, že si dvaja ľudia navzájom rozumejú a ľúbia sa než to, že niekto má pár kíl navyše.

Fotografiu s vypracovaným manželom a vyznaním nájdete >>> TU <<<

Zdroj/Foto: Instagram