“Ja to mám už tak v pi.., či si pomyslia, či som tučná, chudá, či som moletka, mám to v pi..!,” kričala na statku počas neslávne známej “scénky” Beáta Rusnáková, ktorá sa následne nechala počuť, že ak by chcela schudnúť, tak to urobí, no nemá o to záujem, pretože má rada samu seba presne takú, aká je.

To už ale, zdá sa, nie je pravda. Svedčia o tom Beátine najnovšie fotky na Instagrame, ktoré pôsobia dojmom, že po Farme “stratila” prinajmenšom 10 kilogramov. Fanúšikovia v komentároch jasajú a blahoželajú jej, no hoci Beáta na iné komentáre odpovedá pomerne často, tieto zostávajú bez odozvy.

Núka sa preto otázka, či chce exfarmárka chudnúť “v tichosti” a pôsobiť dojmom, že nadbytočné kilá z nej padajú sami bez jej pričinenia alebo ide v skutočnosti len o šikovnú hru tých správnych póz, lichotivého oblečenia a filtrov. Tými si slovenské celebrity a celebritky dopomáhajú veľmi radi, pričom neraz nevedia, kde sú hranice. Výsledkom je niekedy až podoba, ktorá má so skutočnosťou len pramálo spoločné.

To však, samozrejme, vôbec nemusí byť prípadom Beáty, ktorá je na sociálnych sieťach mimoriadne aktívna a často zverejňuje aj videá zo svojho života. Pri tých by už bolo totiž omnoho ťažšie dodatočne zoštíhľovať postavu.

Na druhej strane, rada sa chváli tým, že radšej než na akýkoľvek tréning ide pozrieť kamarátov a nepotrebuje si odpúšťať ani sladké dobroty. Prsty v jej rapídnom zhadzovaní kíl však môže mať jej nová spolupráca, ktorú nedávno uzavrela na tri mesiace a v rámci ktorej dostáva na doma cviky a krabičky so zdravým jedlom.

Postupy a výsledky má prezentovať na svojom Instagrame, kde sa jej už stihlo zbehnúť 46-tisíc fanúšikov. V tomto ohľade sa teda zdá, že jej Farma – a popularita na nej získaná – napokon doslova zmenila život.

Takto vyzerala Beáta Rusnáková na Farme:

A takto vyzerá dnes:

Rozdiel? Určite!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/bejba99 | Foto: Instagram/bejba99, farma.markiza, TV Markíza