Speváčka Monika Bagárova je pozitívna na ochorenie Covid-19. Dnes o tom informovala svojich fanúšikov a taktiež, ako sa spolu s dcérkou a partnerom cítia.

Krásna mamička Monika Bagárová ako aj jej partner Maghmud Muradov spolu vychovávajú ich rozkošnú dcérku Rumiu, ktorá oslávila pred dvomi dňami päť mesiačikov. Momentálna pandemická situácia v Česku, kde majú každým dnom obrovské počty nakazených, neobišla ani túto rodinku a žiaľbohu sa koronavírusom nakazili.

Monika dnes na svojom Instagrame uverejnila príspevok, v ktorom uviedla ako sa cítia. „Tak bohužiaľ aj ja som pozitívna na Covid-19. Nemám žiadny ťažký priebeh a vďaka bohu Ruminka sem tam len zakašle, inak sa smeje a je stále veselá,“ uviedla.

Ako porotkyňa šou Superstar zistila, že niečo nie je v poriadku opísala tiež. „Bola som prvé dni šialene unavená a bolela ma hlava, myslela som si, že to patrí k tomu, že v noci x krát vstávam k Rumii a tak je to telo unavené a proste si potrebuje odpočinúť. Dnes už necítim chuť ani čuch. Sme doma v karanténe a je nám smutno po tatínkovi, ktorý je na tom rovnako ale bez príznakov vo Vegas. Verím, že to zvládneme a bude nám všetkým zase fajn,“ doplnila česká speváčka.

Sledujte nás aj na Instagrame >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/bagarovamonika/