Presne 27. mája priviedla na svet svoje klbko šťastia speváčka Monika Bagárová. Tá sa síce sťažovala na nabratie viac ako 20 kíl, zdá sa, že ich veľmi poľahky “dala aj ihneď dole”. Kráska ale nepredstiera, že je všetko v poriadku, pomôcť si musí špeciálnym spodným prádlom. 

26-ročná speváčka trávi všetok čas s dcérkou a na sociálnych sieťach je stále veľmi aktívna. Konečne si ale našla čas na to, aby prezradila, ako zvládla dať dole popôrodné kilá a aj to, že to pre ňu vôbec nebolo jednoduché.

Monika žiari šťastím a všetko v jej živote sa momentálne točí len okolo dcérky Rumie. S priateľom Makhmudom sa prvýkrát stali rodičmi a chcú vychovať dieťatko najlepšie, ako len budú vedieť. Hoci má speváčka dievčatko väčšinou na rukách, tentoraz sa rozhodla, že si zoberie do ruky mobil a prezradí niečo viac zo súkromia.

„Ruminka krásne rastie, veľa papá, rada sa porozpráva a túli sa. Veľakrát zaspí pri hudbe, na mojich rukách. Hlavne, že som bola frajerka, že moje dieťa nebude zaspávať na rukách, ale v postieľke,” píše spokojná mamička.

Ďalej priznáva, že za úžasnou zmenou zovňajška, ktorú fanúšikovia vidia, že len sťahovacia bielizeň s vysokým pásom. “Krásne zakryje bruško, vysoký pás, dostupný je set v matnej čiernej alebo telovej. Šortky končia tesne nad kolenami, takže zakryjú celé stehná,” píše k fotke, na ktorej nemá problém ukázať, čo je za štíhlym pásom v legínach. Každopádne, Monča vyzerá perfektne a nepotrebuje k tomu žiadne sťahovacie gate 😀

Moniku v sťahovacom prádle si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/ bagarovamonika