Včerajšok bol pre Moniku Bagárovú významným dňom. Porodila totiž svoje prvé dieťatko, dcérku Rumiu. Jej kolegom zo Superstar sa však nechcelo len tak v pohodlí domova čakať na novinky, a tak sa spoločne vybrali na bicykle. Na fotografii štvorice porotcov však okrem neprítomnosti piatej členky mnohým čosi nesedí. Vraj to vyzerá ako záber čisto pre novinárov!

Požičané bicykle, žiadne helmy a… Skutočne sú takou dobrou partiou, ako sa tvária? Podľa mnohých to tak v živých prenosoch Superstar vôbec nevyzerá. Práve naopak – niektorým fanúšikom sa začína zdať, že si porotcovia idú po krku.

„Pekné. A v Superstar to pomaly vyzerá, že sa s Marešom neznášate,” odkázala istá komentujúca Paľovi Haberovi, ktorý fotografiu zverejnil. „To vážne? Príde mi to skôr ako len foto pre novinárov,” doplnila svoj názor ďalšia.

Mnohí spochybnili autenticitu dobrej nálady na zábere aj kvôli tomu, že tri zo štyroch bicyklov na ňom boli z požičovne. „Ani jeden nemá helmu, skôr je to len reklama na požičiavanie bicyklov. Celebrity vždy zvýšia predaj a je celkom smutné to tak okomentovať,” pridal sa istý Čech narážajúc na Paľovo tvrdenie, že svojich kamarátov ukecal na bicyklový výlet, za čo si od neho vyslúžili veľký rešpekt.

Aké je skutočné pozadie veselej fotografie, ako aj vzťahy medzi porotcami, vedia snáď len oni. Isté je len to, že ak by aj naozaj bolo všetko také ideálne ako na obrázku, vždy sa nájdu ľudia, ktorí budú zábery zverejnené na Instagrame spochybňovať. Vo väčšine prípadov pritom možno nebudú ďaleko od reality. Či to platí aj pre Haberovu fotografiu, zostáva záhadou.

Zdroj: Instagram/pavolhabera | Foto: Instagram/pavolhabera, superstarcs, TV Markíza