Je naštvaná, všetkým len odvráva a čo presne sa stalo, nevie ani jej najlepšia kamarátka. Romana a Barbora – dve farmárky, ktoré dokazujú, že každá blondínka potrebuje svoju brunetku (a naopak) – sa v posledných dňoch odcudzili. Ťahá sa to už od Barčinho duelu s Ivetou, z ktorého vyšla ako víťazka. Zdá sa však, že až takú radosť z toho nemá.

„Čo si taká nepríjemná?,“ spýtala sa mladej západniarky prostoreká Kristi Dali. Namiesto odpovede prišiel najskôr len veľmi škaredý pohľad. „Som unavená? A od rána ma niekto buzeruje!,“ odvetila napokon Barbora a dodala, že Nikča ju neustále naháňa, aby stále niečo robila. Skutočný dôvod však bude niekde inde. Blondínka sa veľmi zmenila už tesne po dueli.

Kristi, ktorá podľa vlastných neurčitých slov všetkým dopraje, naznačila, že sa zo situácie vlastne teší – vraj takto aspoň získa bodovú prevahu. Dodala však, že ju celé Barborino správanie mrzí a tak zamierila rovno za Romanou, aby sa jej posťažovala. Pochopenie u nej však nenašla.

Barbora a Kristi

„Ona má také dni. Tak ja to akceptujem, vieš?,“ odvetila tmavovláska s tým, že hoci si Barčinu zlú náladu všimla, nebude ju vôbec nijako riešiť. „Takže bola odporná – tak a čo?“

Viac si môžete pozrieť v priloženom videu:

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/farma.markiza, TV Markíza