Červené vlasy a pleť ako Snehulienka… Takto speváčku a herečku Barboru Švidraňovú poznáme od samého začiatku jej kariéry. A predsa pred pár dňami zverejnila fotku, ktorou všetkých dokázala dokonale zaskočiť. Má na nej okuliare, viditeľné tetovania, čo zostávajú väčšinou bezpečne skryté pod oblečením, no najväčšou novinkou je i tak do očí bijúce opálenie!

Je jedno, ako dlho sa Barbora Švidraňová slní, i tak sa opáli nanajvýš do červena… Podobne ako väčšina svetlých ľudí je totiž speváčka tým typom človeka, na ktorého sa bronz skrátka nedokáže “nalepiť”, nech robí, čo chce. Preto je pre ňu fotka s poriadnym opálením viac než netypická.

“Také milé malé ženské rozmary… No a čo?!”

“Hahaha, Švidraňka je opálená!,” pochválila sa na sociálnej sieti, no hneď aj uviedla veci na pravú mieru. “Škoda, že len na dobu určitú, ale efekt na svadbe tento víkend (nie mojej, nebojte) to spravilo…”

Červenovláska prezradila, že k letnému looku jej dopomohol sprej, ten sa však do týždňa vymyje. Potom bude Barbora opäť tou istou Snehulienkou, ako bola doposiaľ. No koniec koncov, tak jej to pristane úplne najviac, čo poviete?

Zdroj/Foto: Instagram/basie