Už pri kastingu na Farmu 12 sa Beáta Rusnáková netajila tým, že túži byť vo svetle reflektorov a presláviť sa v šoubiznise. Tento cieľ nasleduje aj dávno po skončení reality šou – nielenže sa venuje svojmu rozrastajúcemu sa Instagramu, no pravidelne navštevuje aj rôzne podujatia, a to napriek tomu, že tie sú v súčasnej dobe výrazne oklieštené.

Beáta sa už na statku nechala počuť, že so svojím telom nemá problém a napriek kilám navyše je so sebou spokojná. V súčasnosti síce v rámci reklamnej spolupráce výrazne schudla, no je si vedomá toho, že stále nemá „modelkovské“ miery. To však vôbec nevadí. Už aj svetoví návrhári si totiž uvedomujú, že anorektické postavy vychádzajú z módy.

Aby ukázala, že moletky majú vo fashion priemysle silné miesto, exfarmárka navštívila aj Bratislavské módne dni. Kvôli pandémii sa síce nekonali s obvyklou pompéznosťou, no zachovali si svoj ráz a podstatu. V šatách od návrhárky Andrey Koreňovej naozaj zažiarila a v rozhovore, ktorý poskytla Topkám, priznala, ako vyzerá jej súčasný život.

S ľudskou nenávisťou si hlavu neláme

„Z Farmy som sa dostala až na módne mólo, takže som rada za to,“ vyjadrila sa Beáta, ktorá vraj nemala ani len stres, pretože miluje pozornosť. Tá má, samozrejme, aj odvrátenú stranu mince v podobe množstva hejterov, exfarmárke to však vôbec neprekáža.

„S predsudkami sa stretávam každý jeden deň. Slováci nevedia pochopiť a akceptovať to, že už nie sme v nejakej dobe socializmu,“ zaťala do živého brunetka, ktorá by vraj rada všetkým otvorila oči a odkázala, že každý má konať tak, ako chce a túži sám.

S komentármi plnými nenávisti si taktiež ťažkú hlavu nerobí: „Mňa od týchto ľudí nezamrzí nič, lebo to komentujú presne takí ľudia, ktorí majú nudné životy, ktorí nemajú čo riešiť a ktorí riešia len svoje komplexy na druhých ľuďoch. To sú pre mňa úplne neinteligentní, zatrpknutí ľudia. Takže ja fakt, jedným uchom dnu a druhým von. Ani to neregistrujem.“ 

Po Farme sa ukázalo, čo je kto zač!

Na Farme Beátu mnohí považovali za „slabý kus“ – či ako vravievali, „tutovku“ – a to jedného dňa využila dvojica Henrich Kuľko a Rebeka Hlavatá. Tmavovlásku a jej kamaráta Mária si zvolili za svojich protivníkov do arény (a podľa očakávania ich neskôr aj porazili, hoci Rebeke to tak či tak nepomohlo – z Farmy vypadla pre porušenie pravidiel).

Beáta sa vtedy síce zaprisahala, že s nimi dvoma skončila, no vzťahy sa napokon napravili ešte pred súbojom. Tento mier však nemal mať dlhé trvanie: „Potom sme vyšli von a vlastne sa ukázali tváre tých ľudí, takže sa to celé tak všetko domiešalo, dokomplikovalo a nakoniec naše priateľstvá skončili.“ Beáta na záver dodala, že je vďačná za ľudí, ktorí jej z Farmy zostali a u ostatných ani neľutuje, že jej zmizli zo života.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/bejba99, rebihlavata, TV Markíza