bugar dcera svadba

V živote politika Bélu Bugára (60) nastávajú samé významné zmeny. Okrem toho, že predseda strany Most-Híd kandiduje na post prezidenta Slovenskej republiky, aktuálne vydával aj svoju jedinú dcéru. Pozrite sa, ako to vyzeralo na svadbe u Bugárovcov!

 

Politik Béla Bugár sa drží v slovenskej vláde už dlhé roky. Nečudo, že medzitým stihla vyrásť aj jeho jediná dcéra a tak jej v ostatných dňoch hrdí rodičia vystrojili honosnú svadbu. ,,V živote rodiča je veľa určujúcich momentov. Tento je jeden z nich. Kriszta a Tamás, veľa šťastia,“ zaželal Béla Bugár mladomanželom na sociálnej sieti.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Bugárova jediná dcéra je adoptovaná, nakoľko sa známemu politikovi s manželkou nepodarilo splodiť vlastné potomstvo, dlhých osem rokov. Béla Bugár prezradil, že túžil po chlapcovi, no keď jeho manželke priniesli do lona dievčatko, prirástla mu k srdcu natoľko, že od túžby po synovi upustil.

Dvadsaťpäťročná Krisztína so ženíchom, si povedali svoje áno v rímskokatolíckom kostole v Šamoríne. Na obrade sa nešetrilo, medzi hosťami nechýbali známe mená a nevesta bola jednoducho nádherná. Pozrite si fotografie z honosného obradu dcéry, jedného z najznámejších slovenských politikov.

Svadba dcéry Bélu Bugára

bela bugar dcera svadba

bela bugar dcera svadba

bela bugar dcera svadba

bela bugar dcera svadba

bela bugar dcera svadba

bela bugar dcera svadba

bela bugar dcera svadba

Zdroj/Foto: Facebook