Rodená Žilinčanka Zuzana Belohorcová už dlhší čas nežije na Slovensku. Najprv si spolu so svojou rodinkou vybudovali hniezdočko za veľkou mlákou, teraz ich to pritiahlo do slnečného Španielska. Aj keď jej rodná domovina chýba, vrátiť sa tu nechce. Prečo?

Bývalej moderátorke Zuzane Belohorcovej sa na istý čas opäť otvorili brány slovenského šoubiznisu. Blondínka si na pár týždňov vyskúšala účinkovanie v markízackej šou Tvoja tvár znie povedome, čo síce pre ňu znamenalo odlúčenie od rodiny, no i tak si to skvelo užila. Teraz je už naspäť pri svojej rodinke v Španielsku a podľa jej tvrdení sa vrátiť žiť na Slovensko rozhodne nechystá. 

Veľmi rada sa vraciam do rodnej Žiliny, vždy budem hrdou Slovenkou, ale budem úprimná, nám už tá slovenská mentalita veľmi nevyhovuje. Viem, že je zlá doba, ale mám pocit, že tu si ľudia závidia ešte aj zdravie. Je to smutné. My chceme žiť jednoduchý, plnohodnotný život, preto sme sa rozhodli pre Španielsko. Nepotrebujeme k životu luxusné obchody, drahé reštaurácie, ruch veľkomesta. Potrebujeme k životu pláž, more, slnko, dobré školy a bezpečné miesto pre život a výchovu našich detí. Slobodný priestor na naše aktivity. Ale tiež sa nechcem rúhať, pretože človek nikdy nevie, kam ho vietor zaveje,“ prezradila Belohorcová pre Nový Čas.

Zdroj: cas.sk Foto: Instagram/ZuzanaBelohorcova