Čas, ktorý Zuzana Belohorcová so svojimi deťmi trávila v slnečnom Miami, došiel svojmu koncu. Fanúšikov najnovšie už zdravila len z letiska tesne pred odletom do španielskej Marbelly, kde sa rodina chystá usadiť. Jej manžel Vlastimil však ešte chvíľu v Amerike zostane, aby vybavil potrebné záležitosti. Večer pred odletom sa teda vybrali na drink s priateľmi, aby si ešte vychutnali spoločný čas. A práve tam sa to celé zvrhlo…

Keď sa pomieša alkohol a dobrá nálada, často z toho vzniknú scény, o ktorých sa v kruhu priateľov ešte dlho hovorí… Zuzana Belohorcová a Vlasta Hájek sa ich však nestránia ani pred celým svetom. Video z posledného spoločného večera v Miami sa preto rozhodli zverejniť na sociálnej sieti.

“A pozor, všetci pozerajte, vole, nevzala si podprsenku!,” vykrikuje na videu Belohorcovej manžel, ktorý pútal pozornosť celého baru. Hoci sa Zuzana v rámci zábavy bránila, on zašiel ešte ďalej a aby zdôraznil absenciu podprsenky, začal jej brnkať po bradavkách.

“Ukáž tie bradavky, to je neskutočné! Anténky!,” komentoval nahlas naďalej, na čo sa ich priatelia len neisto smiali. Zlatý bod programu však prišiel až vo chvíli, keď sa Vlasta obrátil na kamarátku, ktorá ich pravidelne tetuje, a tá prezradila jeho najnovšie plány – chce si vraj nechať na svoje genitálie vytetovať Zuzanino meno aj s priezviskom!

Celé VIDEO si môžete pozrieť >>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/zuzanabelohorcova