Expolitička Anna Belousovová si nikdy servítku pred ústa nedávala a inak tomu nie je ani teraz. Na mušku si tentokrát vzala Borisa Kollára a jeho toľko prepierané návštevy v nemocnici. Na svojej sociálnej sieti zanechala drsný odkaz.

„Dopredu upozorňujem, že tento status nebude slušný, ale už ma veru dlho nič tak nenaštvalo, ako toto,“ upozornila hneď na začiatok.

„A ak je mi pri pohľade na niekoho doslova zle, tak je to tento amorálny odpad spoločnosti, ktorý je momentálne vo funkcii druhého najvyššieho ústavného činiteľa. Nielenže natáča svoje sprosté, slaboduché videá z nemocničného lôžka a tvári sa na nich, akoby utrpel zranenia v boji za vlasť, ešte má tú drzosť cicať zneužívaním nadštandardných podmienok súčasné zdravotníctvo, ktoré v súčasnosti zažíva nápor kvôli koronakríze,“ rozpisuje sa pohoršená Belousovová.

„Aby toho nebolo dosť, ešte si dovolia vyčerpané zdravotné sestry sekýrovať Kollárové ku..y?! To kde sme? Kde žijeme?! Nech tie plastikové umeliny zhodia zo seba drahé handry, na ktoré by si aj tak v živote samé nezarobili, nech si oblečú sesterskú uniformu a skúsia si tu prácu sami! A pekne aj pri iných pacientoch, nielen pri svojom opeľovačovi a oslíkovi potras sa,“ pritvrdzuje ďalej.

„Tie zdravotné sestry to robia za mzdu, za ktorú by Kollárové ku..y nevyžili ani týždeň. Tie zdravotné sestry majú svoje rodiny, deti, o ktoré sa musia po ťažkej šichte starať. Ony si nezarábajú najstarším remeslom na svete. Oni nie! Kadejaká sprostoduchá členka kollárovho haremu by mala ruky bozkávať tým zdravotným sestrám a nie si dovoľovať ich kritizovať a sťažovať sa na nich,“ pokračuje.

„Veď odkiaľ by sa o tom mohol dozvedieť riaditeľ ? To kde sme sa ako spoločnosť dostali , keď poctivo pracujúceho človeka budú šikanovať amorálne ho..á , ktoré si sadli na policu a myslia si, že sú značkové lahôdky?! Nie sú! Ku..a ostane ku.vou , hoci jej amant môže byť momentálne na výslní. Vekslák ostane vekslákom a môže ho osud zaviať aj na ten najvyšší post. No nič netrvá večne,“ vyhrotila na záver!

Zdroj: Facebook/anna.belousovova