Slováci si veľmi dobre uvedomujú, že Igor Matovič ako opozičný politik a Igor Matovič ako premiér sú zdanlivo dve rôzne osoby, ktoré konajú na základe dvoch odlišných vzorcov správania. Svoje o tom vie aj Monika Beňová, ktorá sa prostredníctvom statusu na Facebooku rozhodla vyjadriť k aktuálnym udalostiam. Na protest by vraj rozhodne nešla, pretože rešpektuje nariadenia vlády, no premiérovi i tak nič nedarovala!

Čerstvá mamička Monika Beňová si momentálne užíva dni plné pokoja a šťastia so svojou dva a pol týždňovou dcérkou Leou. Materskú radosť jej nemôže vziať ani súčasná nie práve priaznivá politická a spoločenská situácia, napriek tomu ju však vníma a posudzuje veľmi kriticky.

“Demonštrovať nejdem, lebo rešpektujem stav aký je,” vyjadrila sa Beňová ešte deň pred plánovanými protestmi. “Nemusím s tým súhlasiť a nemusí sa mi to ani páčiť, ale ako ústavná činiteľka mám rešpekt k rozhodnutiu vlády. Nie som Matovič, ktorý ako opozičný politik vyrábal len cirkus a dnes by to robil opať, keby bol v opozícii. Nikto by sa nemal správať ako Matovič.”

Sledovať nás môžete aj na Instagrame
>>> TU <<<!

Na záver svojho statusu sa europoslankyňa rozhodla vzniesť obvinenie, že súčasná atmosféra v slovenskej politike je predovšetkým maslo na hlave nášho premiéra. Matovičovi totiž vraj treba pripomínať, že “za nekultúrnosť v politike može z veľkej miery práve on”.

Zdroj: Facebook/Monika Beňová | Foto: Facebook/Monika Beňová, SME, Webnoviny