Europoslankyňa Monika Beňová si len málokedy kladie servítku pred ústa a s obľubou a často sa vysmieva svojim „hejterom“, reaguje na spoločenské udalosti a najmä v poslednej dobe aj na vládu Igora Matoviča, ktorá je momentálne na kolenách.

Po samotnom premiérovi, ktorý podľa Beňovej odmieta odísť kvôli pocitu vlastnej dôležitosti a vládnej limuzíne, si to od europoslankyne najnovšie zlízli minister obrany Jaroslav Naď, no predovšetkým predsedníčka Za ľudí Veronika Remišová.

„Ste prázdne nádoby a dúfate, že zaujmete nenávisťou a vyhláseniami, ktoré sú pod úroveň kohokoľvek. Vy si zaslúžite ostať spolu. Zaslúžite si jeden druhého. Nech ľudia vidia, že aj bez pandémie ste neschopní robiť kompetentné rozhodnutia. Prestaňte sa donekonečna vyhovárať na nás. Mali ste ukázať svoje schopnosti. Neukázali ste nič,“ prskala zlosťou v statuse na Facebooku Beňová.

„Pozerať sa na divadlo, ktoré tu predvádzate, už nie je ani smiešne. Každý deň demisia. Jeden dáva ultimáta do dnes, ďalšia do pondelka a ďalší ešte týždeň. Ste tragédi. Pozrite sa ľuďom do očí. Na ulici,“ dodala Beňová, ktorá sa na konci vyjadrenia ospravedlnila ľuďom za ostrý jazyk, no podľa nej je to už vrcholne trápne a spomenutých predstaviteľov vlády by mala „fackovať hanba“.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Facebook/Monika Beňová