Budúca mamička Monika Beňová sa pripravuje na príchod malej princeznej a so všetkým sa delí s fanúšikmi na sociálnej sieti. Tentokrát sa posťažovala, ako musí tráviť každý jeden deň!

Politička viedla akčný, od rána do večera, programom nabitý život. To je momentálne pre ňu tabu, pretože lekár jej nariadil len oddychovať. “Prejsť sa môžem ísť maximálne do záhrady a jediný “zážitok” je raňajší nákup v potravinách, kde podebatujem s predavačkami a pokladničkami. A všetci sú veľmi milí, tak všeobecne, usmievajú sa a niektorí aj žmurknú ponad rúško,” posťažovala sa Monika.

„Chceli sme ísť na pár dní do Tatier, ale doktor zakázal aj to, tak pozerám doobeda ruský seriál Kuchyňa, na obed Monka a popoludní si čítam a večer pozeráme už spolu Prostřeno.“ opísala svoj terajší život so spomaleným tempom.

„No tak ale nevadí, doktorov treba poslúchať. Ďakujem že máte trpezlivosť na tieto emočné výlevy, s ktorými sa ani neviem prečo, potrebujem podeliť “so svetom”. Iste, radšej by som rozbila atóm, vynašla penicilín alebo zachraňovala svetový mier, ale vačšinu z toho už zabezpečil niekto iný a ten zvyšok ešte bude mať v mojom živote a práci miesto. Len trochu neskôr,“ dodala na záver europoslankyňa, ktorá poslúcha na sto percent rady lekára, aby boli ona i bábätko v poriadku.

Zdroj: www1.pluska.sk | Foto: Instagram/monicabenova