Farmu čaká poriadna veselica! Už čoskoro sa totiž dočkáme sľúbenej a dlho očakávanej svadby, ktorá spečatí puto medzi Xéniou Gregušovou a Lukášom Stanislavom. Kým však ženích dostal kompletný oblek, nevesta si svoje snové šaty musí ušiť sama. A s tým má teda poriadny problém!

Xéniina a Lukášova svadba sa má zrejme konať v piatok po dueli, za čím diváci opäť raz vidia dôkaz jedného veľkého komplotu a pýtajú sa, ako Markíza s takým predstihom vedela, že tam obaja ešte v piatok večer budú. Veselicu by totiž radšej dopriali Erikovi a Sáre. Tá tak trochu aj dúfala, že si svadobné šaty bude šiť ona, na niečo také si však bude musieť počkať. Tou šťastou je nateraz Xénia.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Modelka a tanečnica však neprejavuje toľké nadšenie, ako sa na nevestu patrí. Problémy jej robí najmä úloha vytvoriť si róbu. Xénia sa netají tým, že šiť nevie a navyše sa jej do jej práce každý stará. Okrem dievčat je to predovšetkým Vlado. Ten si skúšku vyslovene užíval a pomáhal kráske poznámkami, že jej má byť vidno väčšia časť chrbta a že by si nemala dávať podprsenku.

Xénia skúšala šaty posunúť nižšie, vyššie a potom opäť nižšie, no nejak stále nedokázala nájsť ten správny strih. So šatami sa naťahovala tak dlho, až kým jej neskĺzli a neukázali, čo malo zostať skryté! Vlado, ktorému pri tomto pohľade zasvietili v očiach iskričky, sa následne zdvihol a bleskovo sa vytratil. Prečo a kam? To už vie len on!

Celé video si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza