Hoci si v minulosti prešla viacerými vzťahmi, moderátorka a komička Evelyn je momentálne bez partnera. Nevadí jej to – venuje sa teraz predovšetkým sebe, vďaka čomu aj výrazne schudla, sama však vraví, že od štíhlosti má ešte ďaleko.

Kým toto všetko jej dávajú zlomyseľní ľudia v komentároch často pocítiť, Evelyn na rozdiel od nich vie, že sa ani zďaleka nemá za čo hanbiť. Nie je pre ňu teda žiaden problém vystreliť si hoci aj sama zo seba, čo okrem mnohých prípadov z minulosti dokázala aj najnovším videom, ktoré stvorila s kamarátom Ferom.

Vo videu sa jej Fero v úlohe moderátora pýta, ako rodina reaguje napríklad na fakt, že je sama. Evelyn v pohode odpovedá, po čom však nasleduje prestrih na výpovede jej rodinných príslušníkov. A tie už až tak ružové nie sú…

K tomu celému však má čo povedať aj moderátorka Adela Vinczeová. Ako vysvitlo, čiastočne má odpovede babky a dedka Evelyn na svedomí aj ona – vznikli totiž pre potreby relácie 2na1, na ktorej pracuje spolu s Danom Danglom.

Ale oni len išli podľa nášho scenára! Zas im to nemôžeš vyčítať!,“ ospravedlňovala Adela nie príliš podporujúce slová komičkiných rodinných príslušníkov z videa. Vzápätí priznala, že jej starým rodičom to síce aj bolo nepríjemné, no Dangl ako producent a scenárista trval na tom, aby sa o vnučke tak vyjadrili.

Neboli ani zďaleka jediní, ktorým účinkovanie v šou 2na1 nebolo práve po vôli, no humor sa v rodine komičky zjavne dedí, a tak to zvládli na jedničku. Rovnako ako ich vnučka prvotriednu reakciu na celú vec, ktorej výsledkom je spomínané video na konci tohto článku!

VIDEO:

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Tak TOTO je poriadne NELICHOTIVÁ FOTO Evelyn: Hádajte, kto ju zverejnil!

Zdroj: Instagram/evelynjefresh | Foto: Instagram/evelynjefresh, viktorvincze, TV Markíza