Šlo o obyčajnú univerzitnú oslavu, na ktorej istý fotograf zachytával najlepšie outfity večera. Vtom si všimol dievča, ktoré ho ani tak nezaujalo tým, čo malo na sebe, ale svojím pôvabom a krásou. Potom už len stačilo zavesiť fotku na Instagram a veci sa dali do pohybu!

 

Anok Yai je 19-ročnou študentkou Plymouthskej štátnej univerzity v New Hampshire. Vždy sa zaujímala o módu a krásu, ale viac ako samú seba obdivovala pôvab svetových modeliek. Stačila však jedna náhodná snímka tejto nádhernej študentky, ktorú fotograf uverejnil na svojom instagramovom profile TheSUNK, aby sa jej život obrátil naruby.

Netrvalo dlho a čokoládovej fešande začal v kuse vyzváňať telefón, v ktorom sa jej ozývali ľudia z modelingových agentúr. Najskôr si myslela, že si z nej niekto robí žarty, no neskôr pochopila, že práve dostala šancu zaradiť sa medzi všetky tie krásky na svetových mólach.

“Úprimne si myslím, že ľudia sú tak zvyknutí vidieť sami seba, že už nevedia vidieť svoju vlastnú krásu, pretože ju vidia každý deň,” povedala Anok.

Jedna vec je však dostať šancu, po ktorej túžia tisíce dievčat za planéte, druhá vedieť sa rozhodnúť pre veľkú životnú zmenu. Nateraz ostane nádejná topmodelka pravdepodobne “pri zemi”, pretože najviac zo všetkého túži dokončiť štúdium biochémie. Modeling však stále zostáva jej veľkým snom a dúfa, že sa jej niekedy v budúcnosti ešte raz splní.

Zdroj/Foto: Instagram, independent.co.uk