Kate McClureovej došiel v noci na diaľnici benzín a musela odstaviť svoje auto na diaľnici. Volala svojmu priateľovi, aby jej prišiel pomôcť. Zrazu k nej prišiel neznámy muž. Bála sa, no ten jej povedal, aby sa v aute zamkla a prisľúbil pomoc!

 

Bezdomovec Johnny jej o niekoľko minút priniesol kanister benzínu, aby mohla pokračovať v ceste. Minul svojich posledných dvadsať dolárov a ona pri sebe nemala žiadnu hotovosť, aby mu ich mohla vrátiť. On si z toho však nič nerobil, bol rád, že mohol pomôcť.

O pár dní sa Kate na miesto stretnutia s Johnnym vrátila aj so svojím priateľom Markom. Vrátili mu peniaze, darovali jedlo a oblečenie. Čím viac sa s ním rozprávali, tým viac boli presvedčení o tom, že Johnny má dobré srdce. Zistili, že by sa rád vrátil do normálneho života.

Kate a Mark sa rozhodli pomôcť mu a založili zbierku. Nepočítali však s tým, koľko sa im podarí vyzbierať. Doposiaľ na účte pribudlo 130-tisíc dolárov. O peniaze sa bude starať pár, pričom plánujú Johnnymu zaobstarať bývanie a zaplatiť potrebné výdavky. Johnnymu budú dávať pravidelné vreckové.

Zdroj/Foto: today.com, youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.