Keď dnes vyšlo najavo, že Igor Matovič je pozitívny na koronavírus, samotný premiér sa rozhodol k veci podať stanovisko a napísať dlhý status. Ten bol ani nie tak o tom, ako sa práve cíti, ako skôr o ľuďoch, ktorí vraj ničia jeho snahy a ľútosti, že koronavírus narušil jeho plán ísť na Vianoce pomáhať do slovenských nemocníc. Ako na jeho slová reaguje národ?

“Prvý pozitívny výsledok je premiérskej kariéry” či “Ale toto už Sulík s prezidentkou prehnali!” – aj toto sú prvé reakcie, ktoré sa objavili pri správe, že Igor Matovič je pozitívny na koronavírus.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Kým mnohí Slováci prajú premiérovi ľahký priebeh a skoré vyliečenie, ďalší sa pýtajú, kde sa stala chyba a iní zas spochybňujú pravdivosť celej informácie – celá vec môže byť podľa nich mediálna bublina vytvorená preto, aby národ premiéra ľutoval, prípadne jeho spôsob, ako sa vyhnúť zodpovednosti za niekoľko nie príliš rozumných krokov.

Za kontroverzné často považujú komentujúci aj to, že premiér sa v statuse o vlastnom zdraví nevyhol už tradičným narážkam na koaličného partnera Richarda Sulíka.

Premiérov status nájdete >>>TU<<<!

Niekoľko reakcií z komentárov pod premiérovým statusom:

Vybrané reakcie na satirickej stránke Zomri:

Zdroj: Facebook/Igor Matovič, Zomri | Foto: Facebook