bican

Moderátor Andrej Bičan si nekládol servítku pred ústa v jednej z ostatných častí relácie 5 proti 5. Nemieste si tu zažartoval na adresu svojej exmanželky, s ktorou ich súd le nedávno rozviedol. Zdá sa, že obľúbený moderátor na obrazovke krutým vtipkovaním dosť prestrelil!

 

V relácii z produkcie RTVS, 5 proti 5 mnohokrát súťažiaci perlia jedna radosť. Tentokrát bol ale tvorcom nemiestneho vtipu práve moderátor Andrej Bičan. Ten sa pokúšal odľahčiť rozhovor na tému manželstiev a priznal, že má za sebou už dva rozvody. S manželkou Editou Bičana rozviedol súd len pred pár dňami, tak sa moderátor konečne môže už oficiálne venovať len mladej milenke Michaele.

Na adresu svojej ex si však moderátor neváhal vystreliť v svojej zábavnej relácii 5 proti 5. Na súťažnú otázku, čo môže byť sobášny, sobášna, sobášne, dostal od súťažiaceho aj odpoveď – sobášny podvodník. Na čo Bičan reagoval: Ešte sa to deje? Že si nájdeš tretiu, štvrtú šiestu ženu, aby si získal peniaze, postavenie?”

Do Bičanovho monológu na tému manželstva sa zaplietol aj jeden zo súťažiacich a položil moderátorovi otázku, koľkokrát bol vlastne ženatý. Bičan okamžite zareagoval: „Ja mám za sebou dve manželstvá, ale nie kvôli tomu, že by som podvádzal. Ja som len hodil šestku a mohol som si nastaviť nového panáčika. To je niečo iné,“ vysvetlil moderátor s úškľabkom na tvári a dodal: „Človeče, nehnevaj sa!“

Andrej Bičan s deťmi a exmanželkou Editou

andrej bican deti

Zdroj: RTVS | Foto: Facebook