V decembri všetkých prekvapila správa, že sa rozbilo manželstvo jedného z najznámejších slovenských moderátorov, Andreja Bičana (42). So svojou manželkou boli spolu jedenásť rokov a majú dve spoločné dcérky!

 

Andrej vzťah s mladšou Michaelou (23) priznal a na povrch vyplávalo, že dokonca spolu žijú v jednej domácnosti. Celá situácia musí byť pre Andrejovu manželku Editu (41) ťažká. Svedčí o tom aj incident, ktorý sa odohral na sociálnej sieti. Andrej zverejnil fotografiu, na ktorej sa spoločne odfotil na lyžovačke s novou priateľkou a svojimi dcérami.

Jeho manželku Editu táto fotografia nepríjemne prekvapila a verejne ju komentovala slovami:

“Prečo provokuješ, Andrej, ak vieš, že to bolí? Michaela Kmecová je morálne dno, rozbila rodinu, tak buď taký láskavý a nepostuj žiadne spoločné fotky s ňou a mojimi deťmi. Ďakujem,” napísala Edita, s ktorou má Andrej dve dcérky Aničku a Ninušku. Syna Miška má ešte z prvého manželstva. Uvedené komentáre boli po chvíľke zmazané, ale všímaví fanúšikovia Andreja Bičana si toho rýchlo všimli 😊.

Andrej sa svojim novým vzťahom už vôbec netají a na sociálnych sieťach zverejňuje spoločné fotografie s o 19 rokov mladšou Michaelou. Podľa najnovších správ spolu rozvíjajú už aj podnikateľské aktivity.

Zdroj/Foto: tvnoviny.sk, facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.