Richard Wesley, chlapík z Ontária mal poriadne šťastie, keď ho pri jarnej poľovačke napadol naštvaný medveď. Jeho život visel doslova na vlásku, medveď ho totižto z diaľky zbadal, a skôr než by ste sa nazdali, už sa aj rozbehol po nešťastnom mužovi!

 

Vydal sa na poľovačku, no nečakal, že sa sám ocitne na druhej strane mince, a bude ho loviť medveď. Wesley sa ho okamžite snažil odplašiť krikom a zdvihol proti nemu svoj luk so šípom, ten mu však voči medveďej sile veľmi nepomohol.

Hrozivé zviera naňho vyskočilo a muž s výkrikom spadol – toto je posledný záber, ktorý vidíme predtým, ako kamera ostala nehybne ležať na zemi. Našťastie mal však celý incident šťastný koniec, Wesley po pár sekundách zvihol kameru a stále v miernom šoku radšej začal utekať kade-ľahšie.

Všetko čo mu zo stretnutia ostalo boli našťastie len odrený lakeť, a ešte odrenejšie ego, z toho ako ho medveď dokázal tak jednoducho premôcť. Pri najbližšom výlete do lesa sa radšej poriadne pripravte, na medvede podľa rád odborníkov najlepšie pomáha špeciálny sprej alebo čo najrýchlejší útek do bezpečia (do auta, či najbližšej budovy).

Video:

Zdroj/Foto: menshealth.com, youtube.com