Dvadsaťštyriročná modelka pochádzajúca z Ruska čakala od svojho bohatého priateľa peniaze, ktoré jej mali pomôcť rozbehnúť podnikanie. Namiesto toho sa s ňou bankár z Wall Street rozišiel. Takto sa mu pomstila!

Po večeri, na ktorej priateľke štyridsaťročný bankár Guy Gentile oznámil, že s ňou končí, naštartovala Kristina Kuchma jeho auto a zaparkovala ho priamo v jeho bazéne pri dome na Bahamách.

„Na dvore máš prekvapenie, začni s touto investíciou,“ napísala mu Kristina v správe. Po návrate domov našiel svoj Mercedes S400, ktorého hodnota je vyše dvestotisíc eur, na dne bazéna. Guy tvrdí, že si najprv myslel, že Kristina je vo vnútri auta. Keď si však uvedomil, že to bola z jej strany pomsta, zavolal políciu.

Gentile tvrdí, že sa s dievčinou rozísť neplánoval. Na večeri mu však povedala o svojom podnikateľskom nápade a vyžadovala 50-tisíc dolárov. Vraj Kristinu miloval a chcel si ju vziať za ženu, no nahnevalo ho, že od neho pýta toľko peňazí. Povedal jej, že ak chce chlapa, ktorý by jej dával peniaze, tak natrafila na nesprávneho. Modelka mu hodila šálku horúceho čaju do tváre a zobrala auto, ktoré museli z bazéna vyťahovať štyri hodiny.

Zdroj/Foto: telegraph.co.uk, facebook