Život občas prináša situácie, ktoré vyzerajú úplne absurdne, no predsa sa na ne napokon nájde racionálne vysvetlenie. Takúto skúsenosť si prežila aj v súčasnosti 28-ročná Britka Nicole Mooreová. Keď mala 20 rokov, zistila, že je tehotná, a tak napriek tomu, že bola dokázateľne stále pannou.

Ako k tomu došlo? Nicole pred tehotenstvom nikdy nemala styk, počas ktorého by došlo k pretrhnutiu panenskej blany. Jednoducho ju každý pokus o tento akt bolel. S partnerom to však nevzdali a napokon po mnohých pokusoch a omyloch predsa len našli cestu, ako sa navzájom uspokojiť.

Jedného dňa v práci bolo Nicole na nevydržanie. Pociťovala napätie v prsiach a pálenie záhy. Ona sama najlogickejšie vysvetlenie ignorovala, no jej šéfka mala v tomto ohľade logickejšie myslenie.

“Povedala som jej, že nie je možné, aby som bola tehotná, lebo som ešte panna. Ona však na to, že stačí, ak sa telesné tekutiny môjho priateľa ocitli v blízkosti mojej va..ny, lebo sa tak mohli nedopatrením dostať dnu a mohla som počať,” spomína Britka, ktorá si hneď nato bežala kúpiť tehotenský test. Vyšiel pozitívny.

Namiesto radosti sa dostavil šok. Nielenže si Nicole nevedela predstaviť, ako dieťa porodí, no ešte sa aj obávala, čo si z toho všetkého vyvodí partner. Všetky jej obavy sa napokon ukázali ako neopodstatnené. Situáciu zmenila návšteva gynekologičky, ktorá sa sprvoti veci dosť čudovala, no po niekoľkých vyšetreniach jej prišla na kĺb.

Lekárka zistila, že Nicole trpí va..nizmom – zriedkavým stavom, pri ktorom dochádza k extrémnym sťahom poš..vých stien. Kvôli nemu pri pokusoch o styk trpela. Našťastie existuje terapia, ktorá takýmto ženám dokáže pomôcť. Vďaka nej prišla Nicole o panenstvo už o mesiac nato a svoju dcérku porodila prirodzenou cestou.

Dvojica sa síce čoskoro rozišla, no bývalý partner je pre Britku stále veľkou oporou. Sama tvrdí, že hoci má stále problémy zaviesť si tampón, už má konečne normálny se..álny život a dcérka Tily je bez debaty tým najlepším, čo ju v živote stretlo.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Najskôr pikantné tehotenské FOTO, teraz dieťa BEZ POHLAVIA: To je teda MENO!

Zdroj: Topky.sk | Foto: Pinterest