A je to vonku! Svet šoubiznisu zaplavila nečakaná novinka o čerstvom romániku medzi Patrikom Vrbovským a Jasmínou Alagič. Napriek krvopotným vyjadreniam oboch strán, podľa ktorých k žiadnemu zblíženiu nedošlo, prichádza šok v podobe záberov, ktoré dokazujú pravý opak!

 

Miesto po boku úspešného rapera, ktoré len donedávna patrilo temperamentnej Dare Rolins, podľa všetkého obsadila moderátorka piatej série Superstar.

Nádejný celebritný párik stále popiera akúkoľvek milostnú spojitosť, avšak po tom, čo svetlo sveta uzreli fotografie ich spoločného večera, je len malé percento fanúšikov, ktorí by im rozprávku o nevinnom priateľstve stále verili.

Snímky, na ktorých majú k sebe skutočne blízko, sa podarilo zachytiť čitatelke magazínu Topky.sk, ktorá ich podložila tvrdením: „Správali sa ako pár… Jasmina na ňom ‚visela‘. Bozkávala ho stále.“ Kvôli vrúcnym intímnostiam si známe tváre odskočili až do ďalekej Viedne a tak sa zdá, že majú dôvod utajovať vzájomné sympatie. Alebo je to len ďalšia hra, ktorú si pre nás nepredvídateľný Patrik pripravil?

FOTKY Rytmusa s Jasmínou si môžete pozrieť —>TU<—

Foto: Instagram l Zdroj: Topky.sk