Boris Kollár je známy politik, podnikateľ a multiotecko. Najnovšie však čelil obvineniu, že si mal oplzlo vypisovať s iba 15-ročným dievčaťom. Boris na tieto obvinenia promptne zareagoval a zverejnil svoju súkromnú konverzáciu s dotyčnou neznámou slečnou!

Ponikateľ a líder politickej strany SME Rodina Boris Kollár bol nepriamo obvinený z oplzlej konverzácie. Obvinila ho zakladateľka resocializačného centra Čistý deň a podľa jej slov si mal Boris vypisovať oplzlé veci s jednou z členiek tohto centra. Na verejnosť však preniklo, že v čase, keď si Boris s neznámou slečnou písal, v rokoch 2014 a 2015, mala vraj tajomná neznáma iba 15 rokov.

Boris Kollár na tieto obvinenia okamžite zareagoval a zvolal tlačovú konferenciu. Na nej sa vyjadril k celej kauze Čistý deň a okrem toho zverejnil svoju súkromnú konverzáciu s neznámym dievčaťom. Boris si s ňou vymieňal intímne oslovenia ako zlatko a miláčik, taktiež jej písal, že ju pomiluje, či “vyšukáme sa”. Na spomínanej tlačovke však Boris rázne poprel, že by sa s daným dievčaťom niekedy osobne stretol.

Konverzácia Borisa Kollára s neznámou slečnou:

FOTKY DIEVČAŤA NÁJDETE TU!

Boris Kollár sa vyjadruje ku kauze Čistý deň

PS: FOTKY DIEVČAŤA NÁJDETE TU!

Zdroj/Foto: youtube, facebook, youtube, pluska.sk