Po vážnej autonehode Borisa Kollára nik netušil, ako dlho bude pripútaný k nemocničnému lôžku. Avšak, pomocou profesionálneho tímu zdravotníkov sa jeho stav výrazne zlepšuje a dokonca sa chce objaviť už aj v parlamente!

Na svojej sociálnej sieti uverejnil ďalšie video, v ktorom poukazuje na nesprávne kroky politikov, ktoré sledoval z nemocničnej postele za posledné týždne. Prirovnal to k jeho aktuálnej situácii, ktorá ho nakopla a cíti, že to musí napraviť.

„Zdravotníci, ktorí sa o mňa starajú perfektne medzi sebou spolupracujú. A ja to cítim na mojom zlepšujúcom sa zdravotnom stave. Toto by mal byť príklad aj pre politikov, že len spoluprácou a nie hejtovaním sa zlepší aj “zdravotný stav našej spoločnosti” uviedol predseda parlamentu s tým, že úspešní lekári spolupracujú a nevedú proti sebe tlačovky, ako to robia naši politici a tým držia Slovensko na „rozpadajúcom sa nemocničnom lôžku“.

V hlave mu vzkriesila myšlienka, zúčastniť sa schôdze, na ktorej sa bude voliť nový generálny prokurátor. „Silou-mocou chce otvoriť najbližšiu schôdzu,“ ktorá sa koná 24. novembra. „Áno, je to pravda, chcel by som prísť na 15 minút a potom pôjdem naspäť do nemocnice. Všetko sa rozhodne 23. 11. po konzultácii s lekárom,“ potvrdil to aj sám Boris Kollár, ktorý ale pochopí, ak mu to doktori zakážu.

Od predsedových známych potrál Pluska získal informácie ohľadom jeho aktuálneho zdravotného stavu. ,,Pomaly regeneruje a chodí už aj po schodoch, no stále má bolesti. Jeden deň je lepší, druhý horší.“

Zdroj: pluska.sk Foto: Facebook/BorisKollarOfficial