Médiá aj verejnosť dlho špekulovali o tom, ako to vlastne je so vzťahom účastníka speváckej šou SuperStar Petrom Borkovcom a porotkyňou Katarínou Knechtovou. Pokiaľ mladý zaľúbenec vyznával staršej speváčke lásku aj na sociálnych sieťach, dnes už po emočných príspevkoch k nej, nie ani stopy. Vymenil ju za mladšiu?

 

Finalista vyznal lásku porotkyni Kataríne Knechtovej priamo na internete a to, že nešlo práve o najuváženejši krok uznali aj bulvárne expertky z Čiech. Aj keď speváčka na prejavy náklonnosti od mladého zajačika Borkovca nereagovala, šuškalo sa že jej prekáža najmä výrazný vekový rozdiel medzi nimi.

Borkovec srdcervúce vyznanie, ktoré Knechtovej na sociálnu sieť napísal, v ostatných dňoch vymazal. A pravdepodobne tým aj potvrdil, že neopätovanej láske je definitívny koniec.

Prečítajte si tiež:

Vôbec sa nehanbí: Superstáristka zverejnila na iternete HANBATÚ fotku!

 

Romantickým Petrovým avantúram však zďaleka neodzvonilo, medzi fanúšikmi sa povráva, že tentokrát si na mušku vzal ďalšiu známu speváčku. Od Knechtovej, o poznanie mladšiu, len päťnásťročnú, exfinalistku SuperStar Elišku Ruskovú.

ruskova borkovec

Zdroj/Foto: Instagram