Na kráse najznámejšej influecerky a vyzážistky Lucii Sládečkovej príroda rozhodne nešetrila. Lucid je krásna žena telom i dušou, no i ona sa pribúdajúcim vekom rozhodla siahnuť po botoxe a dať si tak trochu vylepšiť tvár. Veď ako sama povedala “Starnime s pompéznosťou, ale ak môžeme, využime v rámci noriem estetiky čo sa dá..”

Vizážistka sa rozhodla zveriť do rúk pani doktorke Barbore Brezovej, ktorá celý postup vylepšovania popísala na svojom Instagrame. „Lucid je krásna žena a vykonanými zákrokmi sme jej krásu len podtrhli,“ vyjadrila sa doktorka.

Lucid si tak prešla zvýraznením a domodelovaním lícnych kostí pomocou kyseliny hyalurónovej, vyhladením mimických vrások na čele a v okolí očí pomocou správnej dávky botulotoxínu. „Keďže je Lucid veľmi štíhla a má tenkú vrstvu podkožného tuku v tvári, je dôležité podporiť kolagenézu najmä v spodnej časti tváre a tak procesy ageingu oddialiť. Zároveň však nechceme pridávať zbytočný objem tam, kde to nie je potrebné,“ skonštatovala doktorka.

„Prístrojové ošetrenia nie sú dostatočne efektívne, slúžia iba ako doplnok k starostlivosti. Rozhodla som sa použiť v spodnej časti produkt Radiesse, ktorý má za úlohu nastimulovať kolagenézu a spevniť pokožku a kontúry spodnej tretiny tváre. Koža sa krásne vypne a výsledkom je pekná kontúra bez povolenej pokožky a bez “nafúknutia” tváre,“ informuje ďalej, a tak sa môže inšpirovať desiatky ďalších žien.

Na záver nasledovalo aplikovanie botox do žuvacích svalov za účelom zmiernenia bruxizmu (zatínania zubov). „Aplikáciou botoxu do žuvacích svalov zároveň doladíme “V shape” tváre. Všetky vykonané zákroky sú miniinvazívne, dočasné, jemné a najmä bezpečné,“ dodala na záver špičková lekárka.

Rozmýšľali ste nad podobnými zákrokmi už aj vy?

Zdroj: Instagram/dr.barborabrezova | Foto: Instagram/lucidstyle_official