V čase ich manželstva, ktorému fandili milióny ľudí, bol Brad ešte mladý a nerozhodný a Jennifer zas príliš zamilovaná a schopná obetovať všetko. Do zdanlivo dokonalej romance však vtrhla Angelina Jolie a obrátila svet vzťahov naruby – postarala sa o fenomén zvaný Brangelina a úbohej Jen zostali len oči pre plač. Po stroskotaných manželstvách sú však, zdá sa, herci schopní odložiť staré hriechy a začať odznova. Roky bolesti si ale vypýtali svoju daň. 

Jennifer Aniston a Angelinu Jolie pozná celý svet ako sokyne v láske. Vlastne sa ale niet čo čudovať – krásna tmavovláska vtrhla medzi hviezdy ako víchor a vzala so sebou všetko, čo bolo Jennifer sväté. Keď sa v roku 2005 Brad s herečkou z Priateľov rozvádzal, Angelina už nosila pod srdcom dieťa.

Bradov bodyguard si o celej veci myslel svoje. Po rozvode Brada a Angeliny, o ktorý herečka požiadala po takmer dvanástich rokoch vzťahu a dvoch rokoch manželstva, sa vyjadril, ktorá zo žien milovala Pitta viac.

Kým Jennifer vraj bola ochotná mužovi obetovať aj vlastnú dušu, Angeline šlo v prvom rade o to, aby boli s Bradom prezentovaní ako najúspešnejší pár na svete.

Niet preto divu, že Aniston sa z rozvodu spamätávala veľmi dlho. Bol pre ňu nielen mimoriadne bolestivý, ale aj ponižujúci. A hoci sa z rán časom stali jazvy, tie opätovné zblíženie nanovo otvorilo.

Tvrdí to zdroj z hercovej blízkosti, podľa ktorého sa Brad konečne s Jennifer porozprával a po pätnástich rokoch sa jej za všetko ospravedlnil. Rozhodne to však nebol jednoduchý rozhovor ani pre jednu zo zúčastnených strán.

„Jen bola plná emócií. Všetky tie bolestivé pocity, ktoré roky držala v sebe zrazu vytryskli na povrch a ona sa zložila so slzami v očiach,“ prezradil zdroj.

O nič lepšie na tom vraj nie je ani Angelina Jolie, ktorá návrat bývalého manžela k jeho starej láske nesie mimoriadne ťažko a ako to už u nej v zlých časoch chodí, chudne takmer až k hranici smrti. Dnes preto opäť bojuje so zdravotnými problémami.

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Instagram