brano mojsej youtube

Aj keď sa Braňo Mojsej na istý čas kvôli alkoholickým výstupom z televíznych obrazoviek stiahol, zdá sa že medializácia mu chýbala. Svoju tvár tak „oprášil“ len nedávno v relácii Inkognito, po ktorej sa dostal do slovnej potýčky s moderátorom Voštinárom. Účinkovanie v televíznej relácii muselo v Mojsejovi zanechať dojem, nakoľko slovenské vysielanie teraz vo veľkom kritizuje…

 

Braňo Mojsej v svojej internetovej relácii MediaPoint verejne naložil slovenským televíznym staniciam. Kontroverznému spevákovi sa nepozdáva neustále opakovanie rovnakých námetov, pričom tie sú vo väčšine „ukradnuté“, alebo skopírované od zahraničných produkcií. Navyše za takéto formáty je potrebné platiť licenčné poplatky.

Mojsej tak kritikou na margo programov, ktoré odštartovali túto jeseň v telke, nešetril. Na plnej čiare to schytala Farma, program Tvoja tvár znie povedome a samozrejme Inkognito. Spevák vidí problém aj v tom, že slovenské televízie nedávajú priestor na účinkovanie absolventom hereckých škôl. Namiesto toho ale preferujú opozerané, notoricky známe tváre.

Braňo Mojsej o televíziách na Slovensku

Žeby sa Mojsejovi zacnelo aj za jeho vlastnou reality show Mojsejovci, ktorá prišla na slovenské obrazovky medzi prvými? Tento druh vysielania v tom čase medzi divákmi rozhodne opozeraný nebol.

Mojsejovci intro – Ja chcem byť v dome

Zdroj/Foto/Video: youtube