Zdá sa, že život búrliváka Braňa Mojseja opäť naberá nový smer. Pokiaľ len nedávno kontroverzný spevák oznámil, že chce pomáhať ľuďom závislým na alkohole a založil vlastnú kliniku, zmeny, známy Košičan, chystá aj v súkromnom živote. Spadne tak opäť do “okov” manželstva?

 

Kontroverná dvojica z košického Pereša – Braňo a Nora Mojsejovci, boli ešte pred pár rokmi legendárnymi postavičkami televíznej obrazovky. Ich navonok dokonalý vzťah sa ale rozpadol, najmä kvôli hudobníkovým alkoholickým excesom. Nora po rozvode zažívala peripetie so zákonom, no evidenten chytila druhý dych, aj čo sa vzhľadu týka.

Mojsej na lásku našťastie nezanevrel a už šesť rokov randí so sympatickou blondínkou Janou z Prešova. Teraz sa však v ich vzťahu rozhodol urobiť rázny krok a do vôd manželstva sa tak zrejme v nadchádzajúcom čase ponorí opäť. Na sociálnej sieti totiž Braňo nečakane ohlásil zásnuby!

Hudobník Mojsej s priateľkou Janou.

Spevák požiadal svoju vyvolenú o ruku v talianskom Palerme a k novej životnej etape Braňovi zablahoželali už desiatky fanúšikov aj facebookových priateľov. Zdá sa, že Mojsejov život sa začína uberať tým správnym smerom a svojský hudobník opäť začal veriť na lásku.

Braňo Mojsej oznámil zásnuby na sociálnej sieti.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook