Niet v živote väčšieho štastia, ako keď vám osud do cesty prihrá mladšieho súrodenca… Chlapec našiel jedného dňa denníček svojej staršej sestry, nuž a keďže sa mu toto čítanie zdalo byť zaujímavé, rozhodol sa oň podeliť s milónmi ľudí na celom svete…

 

Všetci vieme, že dnešné dievčatá sú v posteľných radovánkach oveľa zbehlejšie a otvorenejšie, ako tomu bývalo kedysi, no na druhej strane… nie všetky si o tom vedú podrobné záznamy….

Brácho nešťastnej slečny na svojom Facebooku uviedol: “Všetci si myslia, že moja seégra je sladké, nevinné dievčatko, ale teraz som v jej izbe našiel toto! Mala to schované v jednej tajnej zásuvke a je to fakt poklad!”

O čo išlo? V skratke sa jedná o pomerne podrobný zápis jej milostných dobrodružstiev. Ozvlášť dôsledne v denníčku opisuje, kto a ako jej to urobil ústami, prstami, s kým mala slečna styk a kto bol v posteli úplné poleno. Taktiež z neho vyčítame, že taký Russel vie absolútne dokonale lízať. S Brianom sa síce len bozkávala, no ak by sa chlapec ostrihal, mohlo by dôjsť aj na iné veci… S takým Jamesom mala blondínka citujeme “niečo ako s.x…”, avšak Adrianovi dovolila použiť len prsty. No a, samozrejme, nezabudnime na Larryho! Larry si totiž užil fajku svojho života! (jej názor… pozn. autora.)

Nuž dnešné dievčence si vedia užívať života skutočne plnými dúškami. Rodičom samozrejme blahoželáme k úspešným výchovným metódam a slečne prajeme veľa úspechov a pevnú… no dajme tomu ruku 🙂

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!