vrazda kuciak

Vražda investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej navždy poznačila dejiny novodobého Slovenska. Mnohí Slováci už ale začali byť neustálou medializáciou nešťastia z Veľkej Mače presýtení. Brat nebohého Kuciaka preto vyzýva skrz sociálnu sieť Slovákov, nech obeť dvoch mladých ľudí nie je zbytočná!

 

“Jozef, keby ste hocičo potrebovali, stačí sa ozvať,” túto vetu počúva brat zavraždeného Jána Kuciaka na dennom poriadku. Mnohí ľudia vraj prisľúbili pomoc jemu aj jeho rodine v prípade, že by ju pozostalí smútiaci potrebovali. “A my potrebujeme, tak sa ozývam,” píše na sociálnej sieti Jozef Kuciak.

“Potrebujeme, aby ste nezabúdali, aby ste sa neprestali zaujímať, čítať, zdielať, neboli leniví, aby ste nás v tom nenechali samých ani teraz, keď už psychóza opadla. Pomôžte nám nebáť sa. Náš život je zničený naveky, tí, ktorí majú rodinu to chápu, a preto Vás prosím, pomôžte nám, aby sa nezabudlo a obeť Janka a Martinky nevyšla nazmar.:'(,” vyzýva Slovákov k aktívnej pomoci zlomený brat Jána Kuciaka.

Zdroj/Foto: facebook