Obľúbený Dunajský pivovar sa s tým nemazná. Podnik vypracoval čiernu listinu hostí, ktorých odmieta obslúžiť. Áno ide o politikov, ktorí mali vo veľkej obľube navštevovať podnik!

Tak tomuto sa hovorí poriadna odplata! Bratislavská reštaurácia vyhotovila čiernu listinu politikov, ktorých výlučne odmietajú v svojej prevádzke obslúžiť. Takto chcú poukázať na problémy v súvislosti s pandémiou COVID-19, ktoré podľa ich názoru vláda nie je schopná efektívne zvládať.

„Sám som apolitický rovnako ako celá naša kampaň. Chceme len upozorniť na diletantstvo vlády, ktorá sa chcela stať vládou zmeny,” vysvetľuje majiteľ reštaurácie Milan Halgaš.

Personál je dokonca vyškolení a vedia, ako sa zachovať, keby že sa v prevádzke predsa len objaví niekto z nežiadúcich politikov. „Ak aj prídu nejakí politici, tak ich nevyhodíme násilím, ale slušne im vysvetlíme, že sú tu nežiaduci,“ doplnil Halgaš.

Na zozname „nechcených“ sa nachádza bývalý minister zdravotníctva Marek Krajčí spolu s ostatnými ministrami a štátnymi tajomníkmi, okrem Borisa Kollára. Ten sa na čiernej listine nenachádza kvôli tomu, že ako predseda parlamentu je reprezentantom zákonodarnej moci a na uznesenia vlády teda nemá až taký vplyv.

Zdroj: cas.sk, FB/Dunajsky pivovar Foto: FB/Dunajskypivovar