Arogancia a drzosť mnohých taxikárov na Slovensku nepozná hranice. S doslova neuveriteľným prípadom sa na sociálnych sieťach „pochválil“ istý slováčisko menom Ondrej!

Ondreja prišiel navštíviť starší manželský pár žijúci v New Yorku. Starčekovia do Bratislavy dorazili vlakom na hlavnú vlakovú stanicu z ktorej sa potrebovali dopraviť na Palárikovú ulicu. Bratislavská ulička je od hlavnej stanice vzdialená sotva 5 minút pešej chôdze, čo však Američania nemohli vedieť. Nuž a vtedy to prišlo. Prechcaný taxikár ich s radosťou naložil do auta a po dvoj-minútovej jazde si vypýtal 18,10€!

Keď sa ho starý pán opýtal, ako je možné, že si za takú krátku jazdu účtuje takú nehoráznu sumu začal byť taxikár agresívny a spustil na dôchodcov spŕšku nadávok. Vtedy k autu pristúpil Ondrej, ktorý tak isto požadoval od taxikára vysvetlenie. Ten sa však naňho oboril rovnako sprostým spôsobom: „Ty vyje*aný chuj, teba som neviezol, nestaraj sa!“ Aby toho nebolo málo, tento smrad následne vyhlásil, že nemá z čoho vydať a preto požaduje rovno celých 20€!

Dámy a páni prosíme zdieľajte tento príspevok, nech sa podobným smradom nepodarí páchať na ľuďoch rovnaké podvody!

 

Zdroj/Foto: facebook