Arogancia a drzosť mnohých taxikárov na Slovensku nepozná hranice. S doslova neuveriteľným prípadom sa na sociálnych sieťach “pochválil” istý slováčisko menom Ondrej!

Ondreja prišiel navštíviť starší manželský pár žijúci v New Yorku. Starčekovia do Bratislavy dorazili vlakom na hlavnú vlakovú stanicu z ktorej sa potrebovali dopraviť na Palárikovú ulicu. Bratislavská ulička je od hlavnej stanice vzdialená sotva 5 minút pešej chôdze, čo však Američania nemohli vedieť. Nuž a vtedy to prišlo. Prechcaný taxikár ich s radosťou naložil do auta a po dvoj-minútovej jazde si vypýtal 18,10€!

Keď sa ho starý pán opýtal, ako je možné, že si za takú krátku jazdu účtuje takú nehoráznu sumu začal byť taxikár agresívny a spustil na dôchodcov spŕšku nadávok. Vtedy k autu pristúpil Ondrej, ktorý tak isto požadoval od taxikára vysvetlenie. Ten sa však naňho oboril rovnako sprostým spôsobom: “Ty vyje*aný chuj, teba som neviezol, nestaraj sa!” Aby toho nebolo málo, tento smrad následne vyhlásil, že nemá z čoho vydať a preto požaduje rovno celých 20€!

Dámy a páni prosíme zdieľajte tento príspevok, nech sa podobným smradom nepodarí páchať na ľuďoch rovnaké podvody!

 

Zdroj/Foto: facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Predchádzajúci článokMáš hnedé oči alebo niekoho takého poznáš: Potom by si mal vedieť TOTO!
Ďalší článokInternet spoznal najväčšieho psychopata: Kosil trávnik na svojom dvore, keď sa za ním…
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!