Shannen Doherty (46) alias seriálová Brenda z Beverly Hills 90210 bojovala so zákernou formou rakoviny. Svoj boj nikdy nevzdávala, i keď mnohí fanúšikovia mali pochybnosti či chorobu zdolá alebo nie. Americká herečka všetkých prekvapila, tvrdo sa zaprela a svoj životný boj vyhrala!

 

Posledné roky boli pre herečku veľmi náročné ako zdravotne tak aj duševne. Zvádzala obrovský boj so zákernou rakovinou, ktorá jej spôsobovala veľké bolesti. Našťastie mala po svojom boku oporu vo svojej mame, najbližších priateľov, ktorí jej dodávali potrebnú silu ísť ďalej.

Svoj boj nakoniec vyhrala, i keď mnohí fanúšikovia boli na vážkach. Báli sa o obľúbenú hviezdu a tiež o to, že jej choroba vzala všetku krásu, ktorou disponovala. Shannen však všetkých prekvapila najnovšími fotkami z Instagramu, na ktorých len tak žiari, je šťastná a nikdy nevyzerala lepšie. Tí, ktorí si mysleli, že sa jej krása nevráti, boli na veľkom omyle. Známa Brenda dala zákernej chorobe riadnu nakladačku a vrátila sa ešte silnejšia než akou kedykoľvek bola.

Takto si ju pamätáme

Takto ju zničila rakovina

No takto skvelo vyzerá dnes

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*