Šou O 10 rokov mladší uviedla ďalšiu dvojicu, ktorá prešla poriadne radikálnou premenou. Hrobár Juraj sa zmenil doslova na modela, a takto vyzerá Zuzka po vypnutí kamier!

 

Zuzka sa prihlásila do O 10 rokov mladší, aby si splnila svoje zameškané sny. Keďźe sa rozhodla stať 3-nasobnou mamičkou pomerne skoro, na seba veľa času nemala. To sa však rozohodla zmeniť a po zásahu zubára, plastického chirurga a stylistu je z nej nová žena. Túži sa stať moderátorkou a pomocnú ruku jej podala Janka Hospodárová aj Kvetka Horváthová. Na sociálnej sieti sa už objavili negatívne komentáre ako “všetko sa vráti do starých koľají, myslíte, že panička ráno vstane a bude sa líčiť?“, no ozvala sa samotná Zuzka a negatívny koment uzemnila vetou “nesúď, keď nepoznáš“. To, že sa o seba naozaj stará aj po vypnutí kamier, dokazujú aj jej fotografie na Facebooku.

Zuzkin budúci švagor Juraj pracuje ako hrobár a táto psychicky náročná práca sa podpísala aj na jeho zovňajšku. Mladý muž sa rovnako pod rukami odborníkov zmenil na nepoznanie a v obleku pôsobil ako sebavedomý model. Diviť sa nestačili ani príbuzní, no to zďaleka nebolo všetko. Juraj sa totiž rozhodol pre životne dôležitý krok a svoju polovičku požiadal pred kamerami o ruku romantickým gestom. Mária Čírová sa rovnako ledva ubránila slzám a už o pár dní ju čaká ďalšia premena.

Foto:

Juraj a Zuzka po brutálnej premene
Juraj sa odhodlal k dôležitému životnému kroku
Takto vyzerá Zuzka po skončení šou

Zdroj/Foto: facebook, markíza tv, markiza.sk